Užitečné informace

Co je třeba k vypůjčení kola?

  • 2 platné doklady s fotografií, z toho jeden musí být buď občanský průkaz, cestovní pas nebo povolení k trvalému pobytu.
  • Složit vratnou zálohu, buď hotově nebo platební kartou (částka se odvíjí od druhu elektrokola)
  • Zvládat jízdu na běžném kole

Jízdu na elektrokole zvládne každý, kdo umí jezdit na běžném kole. Ještě, než vyjedete, Vám vysvětlíme a ukážeme, jak se elektrokolo ovládá a zaškolíme Vás.

Na jak dlouho si můžu kolo vypůjčit?

Naše elektrokolo si můžete vypůjčit až na dobu 2 týdnů. Každopádně je třeba udělat rezervaci s dostatečným předstihem a také složit zálohu.

Ke každému kolu zapůjčíme zdarma kvalitní zámek a helmu.

Dobíjení elektrokola

K elektrokolu obdržíte nabíječku. To neplatí pro výpůjčky na ½ dne a 1 den. Baterie elektrokola při vypůjčení bude plně nabitá. Baterie se může nabíjet jak krátkodobě (např. při delších výletech, kde Vám může dobití prodloužit dojezd o 10-40 km při dobíjení zhruba 1 hodinu. Samozřejmě záleží na terénu jaký jedete), tak dlouhodobě. Pokud jste už dojeli a neplánujete ještě tentýž den výjezd, je lepší když si baterii dobijete, i když není zcela vybitá.

Pokud se vám zalíbilo vypůjčené kolo natolik, že byste si jej chtěli koupit, není to žádný problém!

Elektrokolo lze odkoupit za zvýhodněnou cenu. Cena se určí dle jeho stavu.
Případně si můžete vybrat nové, v tom případě dostanete zdarma polovinu částky za vypůjčení elektrokola!

Cena vypůjčení elektrokola?

Ceny elektrokol jsou stanovené podle typu. Ke každému kolu Vám půjčíme helmu a zámek. Máme pro Vás zvýhodněné ceny za vícedenní výpůjčky, víkendové půjčovné (sobota 8.30 – pondělí 9.00 nebo pátek – pondělí). Všechny ceny jsou včetně DPH.

Kdy lze kolo vrátit?

Pondělí až pátek 8.30 – 17.00, sobota dle dohody

Doporučení pro zabezpečení

Elektrokola v půjčovně nemohou být pojištěna proti poškození, ani proti krádeži. Elektrokolo není zrovna levnou záležitostí, parkujte jej proto tak, abyste na něj měli dobrý výhled a zamykejte jej jen na bezpečných místech. Přes noc nebo pokud elektrokolo zrovna nepoužíváte doporučujeme mít kolo v dobře zabezpečených uzamykatelných prostorách. Pokud dojde k poškození cizí osobou a škoda je vyšší než 5000 Kč nebo k odcizení elektrokola, kontaktujte Policii a vypište s ní protokol. Pokud dojde ke krádeži, budeme Vám muset bohužel započítat cenu elektrokola a příslušenství.